Lista doradców
Logo CDR

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

Lista ekspertów przyrodniczych PROW 2014-2020



znalezionych: 734, strona 10 z 11
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  -  >>>

Imię Nazwisko Nazwa miejsca świadczenia usł. Powiat Szczegóły
WioletaKopećWioleta Szulcszczegóły
MateuszSzulcAgrokoncept Sp. z o.o.szczegóły
AleksandraSzurlej-KielańskaTACTUS Aleksandra Szurlej-Kielańskaszczegóły
AnnaSzustakLIR/Oddział Zamiejscowy Biura LIR CHEŁMszczegóły
AnnaSzustakPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczegoszczegóły
TomaszSzygendowskiTomasz Szygendowskiszczegóły
RafałSzymanowskiSzymanowski Rafałszczegóły
MarzenaSzymaszekZespół Doradztwa Rolniczego Krasnystawszczegóły
PiotrSzymborskiPS Office Biuro Obsługi Klientaszczegóły
MagdalenaSzymuraZakład Łąkarstwa i Kształtowania Terenów Zieleni, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiuszczegóły
PawełSzyszkoPaweł Szyszkoszczegóły
HelenaTobiaszTobiasz Helena szczegóły
WojciechTokarzWojciech Tokarzszczegóły
ŁukaszTomasikŁukasz Tomasikszczegóły
SylwesterTomaszewiczNadleśnictwo Lądek Zdrójszczegóły
KarolTomaszewskiAgro Doradztwo Karol Tomaszewskiszczegóły
IrenaTomkiewiczIrena Tomkiewiczszczegóły
GrzegorzTotaBio-Ekspert Grzegorz Totaszczegóły
AnnaTrojecka-BrzezińskaŚwietokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczegoszczegóły
LucynaTrojnarLucyna Trojnarszczegóły
RadosławTruszkowskiTruszkowski Radosławszczegóły
GrzegorzTrynieckiAgri-Invest Grzegorz Trynieckiszczegóły
TomaszTumielTomasz Tumielszczegóły
MałgorzataTurowskaPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Krosno Odrzańskieszczegóły
KamilTuszyńskiKamil Tuszyńskiszczegóły
ŁukaszUlbrychŁukasz Ulbrychszczegóły
PiotrUluszczakKrosno, Sanok, Lesko, Ustrzyki, Przemyślszczegóły
MariuszUrbanVANELLUS - ekspertyzy ornitologiczne dla programów rolnośrodowiskowychszczegóły
GrzegorzVonćinaPieniński Park Narodowyszczegóły
JanWachPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Lubaczowieszczegóły
EwaWachowiak-ŚwitałaEwa Wachowiak-Świtałaszczegóły
AleksandraWalaszAleksandra Walaszszczegóły
KazimierzWalaszKrakówszczegóły
BarbaraWaldon-RudzionekBarbara Waldon-Rudzionekszczegóły
KamilWalenciukBiuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Gdyniszczegóły
AndrzejWąsickiAndrzej Wąsickiszczegóły
IreneuszWasilewskiHodowla Zachowawcza Konika Polskiego BAZYLIAszczegóły
MaciejWasilewskiMaciej Wasilewskiszczegóły
ArturWaśkowiakszczegóły
JacekWełniakJacek Wełniakszczegóły
JanuszWepsięćJanusz Wepsięćszczegóły
WojciechWermińskiPowiatowe Zespół Doradztwa Rolniczego w Wejherowieszczegóły
MarcinWężykMarcin Wężykszczegóły
WawrzyniecWichrowskiPowiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bielsku Podlaskimszczegóły
MarcinWidlakSądeczyzna, Podkarpacie, Podhaleszczegóły
MirosławWięcekBUFOR Mirosław Więcekszczegóły
AdrianWieczorekAdrian Wieczorekszczegóły
MartaWielgoszMarta Wielgoszszczegóły
IzabelaWierzbowskaIzabela Wierzbowskaszczegóły
MarzennaWierzycka-Rekszczegóły
RafałWiktorowskiRafał Wiktorowskiszczegóły
MarcinWilhelmWilhelm Marcinszczegóły
MarcinWiniarskiEURO-GLOBAL Marcin Winiarskiszczegóły
MariolaBarańskaMariola Wiśniewskaszczegóły
LeszekWłodarczykLeszek Włodarczykszczegóły
EwaWnuk-GławdelEwa Wnuk-Gławdelszczegóły
HannaWójciakHanna Wójciakszczegóły
AdamWójcickiAdam Wójcickiszczegóły
MagdalenaWojciechowskaReczyceszczegóły
MateuszWójcikMateusz Wójcikszczegóły
KrzysztofWojtkowskiKrzysztof Wojtkowskiszczegóły
WojciechWOLCENDORFWojciech WOLCENDORFszczegóły
IrenaLitwickaIrena Wośszczegóły
SebastianWręgaWręga Sebastianszczegóły
IwonaWróbelWróbel Iwonaszczegóły
DominikWróbelDominik Wróbelszczegóły
RobertWróblewskiWRÓBELEK Robert Wróblewskiszczegóły
GrzegorzWroceńskiGrzegorz Wroceńskiszczegóły
TeresaWyłupekUniwersytet Przyrodniczyszczegóły
GrzegorzWysockiTowarzystwo Badań i Ochrony Przyrodyszczegóły