Arkadiusz | Majchrowski | Doradztwo Arkadiusz Majchrowski | | szczegóły |
Grażyna | Cuper | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Grójcu | | szczegóły |
Anna | Subocz | Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie | | szczegóły |
Piotr | Kurec | Zespół Doradztwa Rolniczego we Włodawie | | szczegóły |
Dariusz | Wołczak | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Gryficach | | szczegóły |
Edyta | Zając | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Lubaczów | | szczegóły |
Stanisław | Rubaj | Agro Bio Ekspert Stanisław Rubaj | | szczegóły |
Bogusław | Młodowiec | Powiatowy Zespół Doradców Lubaczów | | szczegóły |
Mateusz | Paśko | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ropczycach | | szczegóły |
Tomasz | Jaśkiewicz | Prywatny Ośrodek Doradztwa Rolniczego Sp. z o.o. Oddział Kalisz | | szczegóły |
Anna | Nowicka | Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie | | szczegóły |
Jan | Radzewicz | Powiatowy Zespół Doradztwa w Sejnach | | szczegóły |
Kamil | Kłeczek | Kamil Kłeczek | | szczegóły |
Agnieszka | Kulgawczyk | Powiatowy Zespół Doradztwa w Hajnówce | | szczegóły |
Izabela | Jędrzejowska-Gnida | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Mielec | | szczegóły |
Małgorzata | Zalewska | Terenowy Zespół Doradców w Sokołowie Podlaskim | | szczegóły |
Magdalena | Łupak | Terenowy Zespół Doradztwa w Kędzierzynie-Koźlu | | szczegóły |
Marta | Wirkus-Domaszk | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kościerzynie | | szczegóły |
Dominika | Puls | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Międzyrzeczu | | szczegóły |
Piotr | Oleksiński | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ciechanowie | | szczegóły |
Katarzyna | Budna | Powiatowy Zespół Doradczy w Koninie | | szczegóły |
Ewelina | Potaczek | Powiatowy Zespół Doradców Ząbkowice Śląskie | | szczegóły |
Anna | Borcz | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Kołobrzegu | | szczegóły |
Mariusz | Kadela | Powiatowy Zespół Doradców Lwówek Śląski | | szczegóły |
Anna | Bartosiak | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego | | szczegóły |
Robert | Hübner | Powiatowy Zespół Doradczy w Wolsztynie | | szczegóły |
Krzysztof | Józefowicz | Powiatowy Zespól Doradztwa Rolniczego w Krośnie | | szczegóły |
Wioletta | Pawliczek | Biuro Szkoleniowo-Doradcze Progres | | szczegóły |
Marta | Wajzberg | Terenowy Zespół Doradców w Łobzie | | szczegóły |
Krzysztof | Lipka | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Makowie Mazowieckim | | szczegóły |
Anna | Malesa | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Ostródzie | | szczegóły |
Marcin | Warda | Terenowy Zespół Doradców w Płocku | | szczegóły |
Renata | Chaińska | Powiatowy Zespół Doradczy w Ostrowie Welkopolskim | | szczegóły |
Robert | Ziółkowski | Powiatowy Zespół Doradztwa Opoczno | | szczegóły |
Adam | Kaszycki | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Przemyśl | | szczegóły |
Natalia | Godlewska | AgroExpert Kaczyńscy | | szczegóły |
Marta | Sekuła | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Łowicz | | szczegóły |
Sandra | Krawczyk | Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Piotrków Trybunalski | | szczegóły |
Jagoda | Biegańska | PZDR nr 3 z siedzibą w Gołaszynie | | szczegóły |
Jolanta | Sztukowska | Jolanta Sztukowska | | szczegóły |
Anna | Aleksiejczuk | Anna Aleksiejczuk | | szczegóły |
Justyna | Owcarz | Powiatowy Zespół Doradztwa w Augustowie | | szczegóły |
Dominika | Wyglądacz | Terenowy Zespół Doradztwa w Krapkowicach | | szczegóły |
Magdalena | Jastrząb | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Stalowej Woli | | szczegóły |
Urszula | Herman | Urszula Herman | | szczegóły |
Aneta | Musiał | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Pińczowie | | szczegóły |
Iwona | Perońska | Powiatowy Zespół Doradczy nr 7 biuro w Kaliszu | | szczegóły |
Magda | Litwińczuk-Bis | Zespół Doradztwa Rolniczego w Chełmie | | szczegóły |
Adrian | Wołowiec | Terenowy Zespół Doradztwa w Opolu | | szczegóły |
Jolanta | Podeszwa | MODR Warszawa Oddział Ostrołęka | | szczegóły |
Paulina | Makiewicz-Duda | Biuro Inwestycyjno-Projektowe Piecki Mateusz Fydrych | | szczegóły |
Natalia | Jakubus | Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale | | szczegóły |
Beata | Żurawska | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowej Soli | | szczegóły |
Paulina | Mirowska | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego | | szczegóły |
Tomasz | Kotala | SODR Częstochowa | | szczegóły |
Aleksandra | Pazderska | Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie | | szczegóły |
Dominik | Kurzac | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Gliwicach | | szczegóły |
Monika | Waśkowiak | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Bytowie | | szczegóły |
Bartłomiej | Zygmunt | Agrisfera Bartłomiej Zygmunt | | szczegóły |
Anna | Felskowska | PZDR w Słupsku | | szczegóły |
Joanna | Marciniszyn | Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach | | szczegóły |
Szymon | Sargalski | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Nowym Mieście Lubawskim | | szczegóły |
Łukasz | Peszczyński | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego Rypin | | szczegóły |
Marzena | Wiśniewska | DORADCA ROLNICZY Marzena Wiśniewska | | szczegóły |
Magdalena | Gralewicz-Dmowska | MGralewicz-Dmowska | | szczegóły |
Angelika | Cybulska | Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Międzyrzeczu | | szczegóły |
Patrycja | Sitkiewicz | Terenowy Zespół Doradców w Legionowie | | szczegóły |
Olimpia | Piórkowska-Wywrót | Powiatowy Zespół Doradców Jarosław | | szczegóły |
Ewelina | Szmurło | Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie | | szczegóły |
Patrycja | Tomaszewska | JKD DEPTUŁA JANUSZ DEPTUŁA | | szczegóły |